Profesionální renovace veteránů

Youngtimery a Oldtimery všech typů, výrobců a ročníků jsou naším koníčkem.

O nás

Zkušenosti a láska ke krásným starým automobilům

Motto : „kvalita, preciznost, důvěra a slušnost“

Máme za sebou již řadu let úspěšné práce, ve které jsme se vždy snažili poskytovat ty nejlepší služby pro naše zákazníky za rozumnou cenu. Veteráni a zejména youngtimery jsou naší specialitou. Zajistíme kompletní rekonstrukci vašeho vozu, ale samozřejmě je možná i částečná renovace, údržba nebo opravy. Ať už se jedná o limuzínu, kabriolet, roadster, hatchback nebo motocykl – s námi budou po rekonstrukci opět jako nové a vám přinesou mnoho zážitků a radosti v dalších letech. Můžete průběžně sledovat přesný průběh naší práce na vašem vozidle v mobilním telefonu -WhatsApp, nebo v zákaznické zóně na našich webových stránkách.

Náš tým

Jan (Honza)

Tomáš

Mirek

Ota

Naše služby

Vycházíme z toho, že oprava klasických automobilů a veteránů je věcí důvěry. Proto se vždy snažíme průběh opravy  předem podrobně projednat se zákazníkem. Daří nám tím eleminotvat nejasnosti a případná nedorozumnění. Proto u nás můžete být jistí, že vás nezklameme.

 Kompletní opravy za 10 dní jsou k dispozici pouze v televizi a typické  „auto ze stodoly“, které  30 let stálo, nemůže být po třech měsících opět na silnici.

Vlastníci veteránu by měli mít  čas a trpělivost – čím starší a vzácnější vozidlo, tím déle  může trvat  vyhledání dílů nebo jejich výroba. Obvykle je dlouhá cesta k tomu, aby se auto ze stodoly stalo cennou raritou. My však známe řešení,  poradíme vám a celou dobu vás budeme podrobně informovat !

Pomůžeme vám i s vozidlem, které má být používáno v každodenním provozu. Najít optimální řešení pro nás není problém.

 • Vozidlo odvezem a přivezem vlastním odtahovým vozidlem a přívěsem
 • Pískování
 • Reonstrukce plechových dílů a karoserie, obrábění a cínovaní
 • Truhlářské práce
 • Nákup náhradních dílů, reprodukce plechových dílů karoserie
 • Servis motorů
 • Oprava převodovek
 • Mechanické práce – nápravy, ovládání atd.
 • Opravy brzd
 • Opravy el. instalace
 • Čalounické práce
 • Antikorozní ochrana podvozku a ošetření dutin
 • Lakovaní
 • Chromování, zinkování

Ne všechny práce mohou být provedeny přímo u nás. Proto se spoléháme na odborníky z oboru v České republice a v některých dalších zemích. Během obnovovacího procesu budete informováni o každém kroku a budete se podílet na rozhodnutích o nejoptimálnějších postupech. Nepříjemná  překvapení jsou proto vyloučena. Pokud máte například svého oblíbeného čalouníka nebo lakýrníka – žádný problém, je možná po dohodě s vámi pouze částečná renovace, dle vašich požadavků.

Údržba, nehoda?

Samozřejmě se postaráme o vašeho miláčka i po nehodě, při běžných opravách, ale provádíme i předsezónní kontroly a prohlídky vašeho vozidla.

Hledáte auto svých snů?

Přesto, že máte přesnou představu, zatím jste nenašli auto vašich snů? Žádný problém, spolupracujeme s místními partnery v mnoha evropských zemích i v zemích bývalého SSSR. Rádi Vám poradíme a pomůžeme! Kontaktujte nás!

Chcete svého miláčka zachránit před sešrotováním?

Známe řešení a rádi Vám poradíme a pomůžeme!

Naše projekty

Zde naleznete malý výběr našich projektů z posledních let. Uvidíte rozmanitost typů a značek našich projektů. Nespecializujeme se na žádnou značku. Většinou jsou to klasická auta, velmi často už hraničící s veteránem, která prostě přesvědčili majitele svým designem, kouzlem a výjimečností, aby mu dal druhý život.

Připravuje se

Aktuální projekty

Dokončené projekty

Kolik to stojí?

Naším nejvyšším cílem je spokojený zákazník, a proto jsme jedním z mála poskytovatelů v oboru, kteří otevřeně informují o hodinových sazbách. „Chci lepší cenu, bez papíru“ u nás neexistuje . Získáte transparentní fakturu. Uvidíte přesný postup práce na Vašem vozidle, budete mít k dispozici  fotodokumentaci a informace v mobilních telefonech / whatsapp, mailu nebo zákaznické zóně.

Kalkulace

 

Prohlídka jako základ pro nabídku u nás „na místě“ zdarma.

 

Prohlídka jako základ pro nabídku u Vás 12,00 Kč / km včetně DPH

Svářečské a klempířské práce:
800 Kč / hod. včetně DPH

Přípravné práce, mechanické práce:
675 Kč / hod. včetně DPH

Pokovení (chrom, zinek)  – individualně dle typu vozu a rozsahu poškození.

Čalounické práce – individuálně dle typu vozu a požadavku majitele.

Máte otázky? Zavolejte nám!

+420 602 321 853

Průběh renovace

1.

Prohlídka vozidla

Zadarmo u nás, jinak se podívejte na „Kolik to stojí?“.

2.

Vypracování odhadu nákladů

Poskytneme vám podrobný seznam prací, prováděných při restaurování. Sdělíme vám veškeré předvídatelné faktory nákladů. Konečné náklady budou stanoveny po rozebrání a detailní prohlídce.

3.

Dokumentace aktuálního stavu

Demontáž, katalogizace a fotodokumentace vozidla až do posledního šroubu.

4.

Příprava karoserie

Piskovaní karoserie a všech součástí. Předání částí potřebujících pokovení subdodavatelům-chrom, zinek.

5.

Oprava karoserie

Klempířské a svařovací práce na karoserii – obnovení původního stavu. V případě potřeby jsou díly vyráběny ručně nebo jsou zakoupeny originální díly.

6.

Oprava mechaniky

Motor, převodovka, nápravy a hnací ústrojí procházejí kontrolou, případně částečnou či generální opravou. Tlumiče, brzdy jsou obnoveny, nebo nahrazeny novými díly.

7.

Lakování karoserie

Plechové díly a karoserie budou připraveny pro lakovaní. Vozidlo je lakováno finální barvou, dle přání majitele.Poté jsou ošetřeny dutiny a podvozek antikorozní ochranou.

8.

Příprava konečné montáže

Veškeré příslušenství a ovládací prvky jsou renovovány, nebo nahrazeny originálními díly či replikou. Staré šrouby jsou pozinkovány nebo nahrazeny novými dobovými. Kontrola elektroinstalace případně oprava,nebo výroba nové. Kontrola pneumatik a jejich případná výměna.

9.

Konečná montáž, zkušební jízda a předání

Konečná kompletace a montáž interieru.Jsou momtovány sedadla, dveřní panely, koberec a strop. Závěrečná kontrola, zkušební jízda a předání zákazníkovi.

Kontakt

Horoměřice, Únětická 698, 252 62

Návštěvy po předchozí domluvě!

+420 602 321 853
K dispozici od pondělí do soboty (9.00 – 19.00 hod.)

Napište nám

Zajímá vás, co dokážeme?

Napište nám (nezávazně), budeme se těšit!

Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že provozovatel vás může kontaktovat e-mailem nebo telefonicky. Souhlas lze kdykoliv odvolat.

WhatsApp chat